Súťaž: Majstrovstvá Slovenskej republiky - art , Liptovský Hrádok (10.05.2024 - 12.05.2024)
Disciplína: MSR JVK PA Impro sólo
Počet štartovných čísiel: 43
|
-
|
1
|
Rojková Gréta
|
|
|
STANZI, Nitra
|
|
-
|
2
|
Zaťková Adriana
|
|
|
HOUSE OF DANCE, Nitra
|
|
-
|
3
|
Bernátová Lilien
|
|
|
The Wave by RDS Art Group, Bratislava
|
|
-
|
4
|
Jarábková Bianka
|
X
|
x
|
DanceContinent, Bratislava
|
|
-
|
5
|
Vojtková Hanka
|
|
|
The Wave by RDS Art Group, Bratislava
|
|
-
|
6
|
Segeňová Sára
|
|
|
DanceContinent, Bratislava
|
|
-
|
7
|
Horová Simona
|
|
|
Juventa, Bratislava
|
|
-
|
8
|
Dvořáková Miriam
|
|
|
DanceContinent, Bratislava
|
|
-
|
9
|
Polkorábová Karolína
|
|
|
DanceContinent, Bratislava
|
|
-
|
10
|
Cvachová Petra
|
|
|
Juventa, Bratislava
|
|
-
|
11
|
Kušanová Tamara
|
|
|
Stella , Považská Bystrica
|
|
-
|
12
|
Kotlebová Nina
|
|
|
Juventa, Bratislava
|
|
-
|
13
|
Verešová Hana Kristína
|
|
|
The Wave by RDS Art Group, Bratislava
|
|
-
|
14
|
Bero Nina
|
|
|
Halo halo, Bratislava
|
|
-
|
15
|
Kováčová Ivana
|
x
|
x
|
DanceContinent, Bratislava
|
|
-
|
16
|
Marendiaková Kristína
|
|
|
DanceContinent, Bratislava
|
|
-
|
17
|
Zajceva Nina
|
|
|
DanceContinent, Bratislava
|
|
-
|
18
|
Hulková Nela
|
|
|
HOUSE OF DANCE, Nitra
|
|
-
|
19
|
Adamkovičová Katarína
|
x
|
x
|
DanceContinent, Bratislava
|
|
-
|
20
|
Komorníková Henrieta
|
|
|
DanceContinent, Bratislava
|
|
-
|
21
|
Billa Sebastián Vojtech
|
|
|
Jessy, Vavrišovo
|
|
-
|
22
|
Blunárová Ema
|
|
|
Juventa, Bratislava
|
|
-
|
23
|
Matejovová Natália
|
|
|
HOUSE OF DANCE, Nitra
|
|
-
|
24
|
Lašticová Emma
|
|
|
HOUSE OF DANCE, Nitra
|
|
-
|
25
|
Nemeth Lili
|
|
|
The Wave by RDS Art Group, Bratislava
|
|
-
|
26
|
Bodnárová Sofia
|
|
|
The Wave by RDS Art Group, Bratislava
|
|
-
|
27
|
Adams Adele
|
|
|
The Wave by RDS Art Group, Bratislava
|
|
-
|
28
|
Hudák David
|
|
|
Halo halo, Bratislava
|
|
-
|
29
|
Labovská Laura
|
|
|
Juventa, Bratislava
|
|
-
|
30
|
Krajčovič Matej
|
|
|
TŠ UNLIMITED, Levice
|
|
-
|
31
|
Keseliová Olívia
|
|
|
The Wave by RDS Art Group, Bratislava
|
|
-
|
32
|
Romanová Sára
|
|
|
HOUSE OF DANCE, Nitra
|
|
-
|
33
|
Kočová Miriama
|
|
|
Jessy, Vavrišovo
|
|
-
|
34
|
Malá Michaela
|
|
|
Juventa, Bratislava
|
|
-
|
35
|
Kulichová Katarína
|
|
|
Juventa, Bratislava
|
|
-
|
36
|
Mikulášková Veronika
|
|
|
Juventa, Bratislava
|
|
-
|
37
|
Pšenáková Lucia
|
|
|
The Wave by RDS Art Group, Bratislava
|
|
-
|
38
|
Toporová Melánia
|
|
|
Juventa, Bratislava
|
|
-
|
39
|
Ježíková Janka
|
|
|
Stella , Považská Bystrica
|
|
-
|
40
|
Novomeský Šimon
|
|
|
The Wave by RDS Art Group, Bratislava
|
|
-
|
41
|
Rybárová Dorota
|
|
|
Juventa, Bratislava
|
|
-
|
42
|
Vyhničková Kristína
|
|
|
Stella , Považská Bystrica
|
|
-
|
43
|
Holubeková Karin
|
|
|
HOUSE OF DANCE, Nitra
|
|