Súťažný informačný systém sekcie disciplín IDO SZTŠ (a archív súťaží STO D IDO)

Zvolené obdobie: 2022

Momentálne nie ste prihlásený

Štartovná listina

[VERZIA PRE TLAČ] [EXPORT DO EXCELU]

Súťaž: DISCO online SP a TP, online (10.03.2021 - 31.03.2021)
Disciplína: TP DVK Disco Dance (D) sólo dievčatá

Porota:
A: Denisa Richtaríková
B: Ivana Majercíková
C: Martina Orlická
D: Adam Duris
E: Mária Zelinová

Štart. číslo A B C D E
 
52
7 5 4 7 3
 
31
3 6 2 1 6
 
22
4 1 3 2 7
 
17
2 4 6 4 1
 
15
5 7 7 5 5
 
8
1 2 1 3 4
 
4
6 3 5 6 2


Počet štartovných čísiel: 59

Miesto Číslo Súťažiaci Choreografia Choreograf Klub
 
1 8 Poláková Juliana Dyno, Vranov nad Topľou
 
2 22 Hurtoňová Stela TK Aura Dance, Trenčín
 
3 31 Švecová Tereza Stella , Považská Bystrica
 
4 17 LEŠKOVÁ Liliana GRIMMY, Prešov/Košice
 
5 4 Mikulová Dominika DEEP DANCE CLUB, Martin
 
6 52 Delton Elodie Martico New Age, Martin
 
7 15 FARKAŠOVÁ Ivana GRIMMY, Prešov/Košice
 
8 23 Pavlíková Natália Stella , Považská Bystrica
 
9 27 Kažimírová Alexandra Black Lions, Košice
 
9 40 Bendzáková Viktória District Dance, Bratislava
 
11 43 Repáňová Diana DEEP DANCE CLUB, Martin
 
12 59 Papánová Anetka Lentilky, Žilina
 
13 49 Glovová Martina Lentilky, Žilina
 
14 56 Miháliková Alžbeta DEEP DANCE CLUB, Martin
 
15 28 Sedláková Alica TŠ ASSOS Nelux, Bratislava
 
16 18 Strakošová Paulína AKADÉMIA TANCA, NITRA
 
17 5 Ďurišová Nela MaXy dance club, Bratislava
 
18 2 Bížová Sandra Dyno, Vranov nad Topľou
 
18 11 Chovanková Nicol MaXy dance club, Bratislava
 
20 47 Kocmundová Timea Stella , Považská Bystrica
 
21 3 Novická Natália Dyno, Vranov nad Topľou
 
22 57 Švarcová Dominika District Dance, Bratislava
 
23 12 Šulyová Nina Stella , Považská Bystrica
 
24 44 Danihelová Laura District Dance, Bratislava
 
25 25 Uličná Lia TŠ ASSOS Nelux, Bratislava
 
26 6 Vančová Simona Stella , Považská Bystrica
 
26 35 Švarcová Romana District Dance, Bratislava
 
28 13 Mokošáková Nikola Sonny, Senica
 
28 46 Puchallová Ella Black Lions, Košice
 
30 38 Bednářová Stanislava MaXy dance club, Bratislava
 
30 55 Janurová Saskia Hviezdička, Košice
 
32 30 KUCHTOVÁ Olívia GRIMMY, Prešov/Košice
 
33 19 Novotná Nina MaXy dance club, Bratislava
 
34 7 Kothajová Adela District Dance, Bratislava
 
35 9 Kováčiková Laura TŠ UNLIMITED, Levice
 
35 53 Kóšová Paulína District Dance, Bratislava
 
37 20 Filková Bibiana Sonny, Senica
 
38 16 Vargová Tamara Hviezdička, Košice
 
39 29 Macová Natália Sonny, Senica
 
40 36 Berešíková Zuzana Martico New Age, Martin
 
41 34 Halabrínová Kristína TK Aura Dance, Trenčín
 
41 50 PAJZINKOVÁ Laura GRIMMY, Prešov/Košice
 
41 51 Lojeková Nelly TŠ UNLIMITED, Levice
 
44 60 Martauzová Natália Lentilky, Žilina
 
45 41 Kureková Arleta District Dance, Bratislava
 
46 26 Húšťavová Michaela DEEP DANCE CLUB, Martin
 
47 24 MANÍKOVÁ Júliana GRIMMY, Prešov/Košice
 
48 10 Mašlonková Anna Hviezdička, Košice
 
49 45 Kajabová Tereza Klik Klak, Vráble
 
50 21 Zemianeková Nina Martico New Age, Martin
 
51 39 Klimanová Lucia Klik Klak, Vráble
 
52 32 Balážová Lara MaXy dance club, Bratislava
 
52 58 Michálková Ella Lentilky, Žilina
 
54 1 JAKŠOVÁ Sofia GRIMMY, Prešov/Košice
 
54 48 Kollarovičová Laura TŠ UNLIMITED, Levice
 
56 42 Magerová Zuzana Dyno, Vranov nad Topľou
 
56 54 Kissová Nela Black Lions, Košice
 
58 33 Belániová Hana TŠ UNLIMITED, Levice
 
59 14 HAJDUKOVÁ Patrícia GRIMMY, Prešov/Košice

Späť na detaily o súťaži